Przejdź do głównej zawartości

Przesilenie 21.06.2014 w Czeresniowym Polu Obfitości

Zapraszam do wspołnej celebracji przesilenia w Czereśniowym Polu Obfitości 21.06.2014 z Opowieściami z Brzucha, Medytacją labirytntu, swobodą bycia w ciele, świętym ognieniem i kąpielami w świętej wodzie.....Łada esencja kobiecej energii w Czerwcu na Mazowszu, strązniczka pramądrości natury, opiekunka rytuałów płodności będzie opiekunką naszej celebracji w Czereśniowym Polu!Opowieści płynące z ciała są ekspresją wewnętrznej unii ciała, duszy i ducha. Opowieści z Brzucha to moc Obecności, Świadomości, Intencji w żywym ciele Matki Ziemi.

Zapraszam do wspólnej ceremonii osobistej mocy, pasji, pełni, do świętowania płynnej jakości żywiołu wody w Sobie oraz ognia w karmiącej OBECNOŚCI ŚWIADOMOŚCI.


Zapraszam pięknych strażników i strażniczki Obfitości Życia!

Na początku poranne przebudzenie ciała poprzez medytację w ruchu i dźwięku, ćwiczenia oddechowe, głosu i zjednoczenie się ze świeżą energią oddychania...i poruszania się...
Powolne otwieranie swojej receptywności, wzbudzanie hormonów przyjemności, przejść w błogostan umysłu...

Otwarcie kręgu opowieści z brzucha...w polu narodzin.
Taniec spontaniczny, odżywiający ciało i ducha przy bębnach i muzyce.

Otwarcie przestrzeni opowieści wśród sprzymierzeńców życia.
Będą pieśni, opowieści, cisza, taniec, żywioły natury...

DLA MNIE JEST CELEBRACJA POLA NARODZIN I CHCIAŁABYM, ABY WSZYSTKIE NOWO NARODZONE OSOBY PODCZAS OSTATNIEGO ROKU PROWADZENIA MOICH SESJI I WARSZTATÓW POCZUŁY KARMIĄCĄ OBFITOŚĆ POLA ...

to, co może się wydarzyć
- medytacja w ruchu - przebudzenie
- otwarcie pola narodzin i powitanie gości
- pierwsze opowieści z brzucha i poza nim o mocy!
- medytacja labirynthu prowadzona przez Sylwię Hafnn
- tańce, opowieści, tańce, śpiew, opowieści
- rozpalenie świętego ognia i skoki
- spontaniczna zabawa - kreatywna
- zielono-chwastowe biesiadowanie
- fado i organiczne tango...W TYM ROKU POCZUŁAM, ŻE BARDZO WAŻNE SĄ WSZELKIE OPOWIEŚCI MOCY, DLATEGO OPRÓCZ OPOWIEŚCI PORODOWYCH ZAPROSIŁAM MĘŻCZYZN. ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NOWONARODZONE OSOBY, ABY PRZYWOŁAŁY PIĘKNO SWOICH MAGICZNYCH OPOWIEŚCI ZE ŹRÓDŁA PO PROCESACH PONOWNYCH NARODZIN...

PRZYJDŹ
ZAINSPIRUJ
SIĘ
OTWÓRZ SIĘ NA BŁOGOŚĆ!!!

POJEDNANIE
WDZIĘCZNOŚĆ
PRZESTRZEŃ

Sprawdź, czy jesteś w zgodzie ze swoją opowieścią. Czy są w Tobie opowieści, które ciążą, czy są te, które uskrzydlają. Poczuj wiatr we włosach, odetchnij, uwolnij w sobie opowieść, która czeka na swoje narodziny.

Zapraszam na spotkanie z Opowieścią pochodzącą z prawdziwego miejsca twojej duszy, ciała i ducha...

Poprowadzę ćwiczenia uwalniające iluzję umysłu i pozwalające rozluźnić wszelkie napięcia z ciała, aby wzmocnić swoje połączenie lub odnaleźć nową drogę do Siebie...
Każdy z nas jest wielką skarbnicą wiedzy o świecie i sobie i każdy z nas przychodzi na świat, aby żyć w zgodzie ze swoją naturą...
Poczuj swoich sprzymierzeńców wokół siebie i wyraź, to co się pragnie poprzez ciebie wyrazić. Pozwól innym czerpać inspiracje z twojej opowieści.
Jest to kolejne spotkanie w polu narodzin, aby zainspirować się prawdziwymi opowieściami płynącymi z ciała...
Tym razem chciałabym zaprosić do doświadczenia przestrzeni między ciałem i duchem, między miłością i wolnością. Chciałabym, aby każdy mógł poczuć pojednanie w sobie tych aspektów i z miejsca pojednania i obecności w ciele pragnę, aby popłynęły opowieści.
Zapraszam do Czereśniowej przestrzeni wszystkich, dla których wydarzyło się coś ważnego. Chciałabym, abyśmy posłuchali kilku opowieści z brzucha, z miejsca prawdziwego, płynącego prostu z serca Matki Ziemi.
Cieszę się na to doświadczenie bycia na Ziemi, celebracji opowieści.

TYM RAZEM WIELKIM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM DLA CZEREŚNIOWEGO POLA BĘDZIE
OTWARCIE PRZESTRZENI LABIRYNTHU POPROWADZONE PRZEZ SYLWIĘ HANFF...

temat labiryntu krąży wokół mnie coraz mocniej, pojawił się w wizji, potem dowiedziałam się, że jest symbolem łona, a potem poznałam Sylwię strażniczkę medytacji labirytnthu...

cytaty ze strony Sylwia Hanff
www.studiolabirynthu.pl

,,Pełen mocy symbol labiryntu pojawiał się w niezliczonych kulturach na całej kuli ziemskiej od Afryki i starożytnej Grecji, przez Azję, prekolumbijskie kultury Północnej i Południowej Ameryki, po nowożytną Europę. Przez wieki był używany do medytacji, modlitwy oraz fizycznego i duchowego uzdrawiania. Labirynt to kwintesencja i model świętej przestrzeni, która obrazuje najgłębsze pokłady świadomości. Wiele kultur przyjmuje, że centrum labiryntu istnieje symultanicznie w widzialnym, jak i niewidzialnym świecie (por. P. Conty, The genesis and geometry of the labyrinth).

Labirynt jest archetypowym symbolem, który ze swej natury wykracza poza jakąkolwiek konkretną religię, kulturę, tradycję czy po prostu światopogląd. Analogicznie: nie ma jednego właściwego sposobu chodzenia o labiryncie: jest jedna ścieżka, ale wiele sposobów chodzenia. Medytację labiryntu może praktykować każdy, kto pragnie doświadczyć siebie i lepiej zrozumieć świat umysłu, ciała i ducha.

Labirynt jest doskonałym narzędziem pogłębiającym wiedzę o nas samych, dającym dostęp do naszego wewnętrznego źródła mądrości i kreatywności; uzdrawia, wzmacnia intuicję, służy osiągnięciu pełnej integracji.

Labirynt uczy nas, że stawiając stopę za stopą, możemy wyciszyć umysł i odnaleźć własne centrum. Droga może być trudna, a lekcją jest zaufać drodze.
Lauren Artress

Medytacja labiryntu jest praktyką uważności i sztuką samoobserwacji, rozwijającą samoświadomość. Uczy by być obecnym i doświadczać tego, co dzieje się tu i teraz. Wszystko, co wydarza się w labiryncie jest metaforą mówiącą o naszym życiu i nas samych. Droga, zakręty, centrum, wszystko, co spotykamy, ma nas czegoś nauczyć. Genialność tego narzędzia, jak pisze Lauren Artress, polega na tym, że daje poszukującej/-cemu to, co ona/on potrzebuje odkryć w nowych pokładach świadomości.

Wejście do labiryntu, to wyruszenie ścieżką transformacji
Gernot Candolini"

spotkanie ma charakter pikniku, performancu, medytacji i zachwytu nad Sobą, pozytywnego myslenia, cieszenia się i zadumania, wzruszenia, czucia, obecności i błogiego bycia w ciele.


Możesz przynieść coś pysznego na wspólny stół oraz dołożyć się do kosztów organizacji ( drewno, woda itp.)15-30zł

inwestycja: 120zł, dla osób, które współtworzą i uczestników warsztatów w Polu Narodzin 50% zniżki

istnieje mozliwość noclegu: 15zł
śniadanie: zrzutka : 10zł


zaangażuj się i przyjmuj!
zakochaj się w Sobie jeszcze raz, mocniej i piękniej!

Kasia Auli Barszczewska


zapisz się mailem lub na newsletter ; czeresniowepoleauli.blogspot.com
daj znać o swoim przybyciu koniecznie!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Sekretna poranna praktyka akceptacji

Sekretna poranna praktyka akceptacji
Tę praktykę możesz zrobić o każdej porze dnia. Potrzebujesz tylko siebie i jedną lub dwie, no może 5 minut, które wpłyną na całe Twoje życie. Gotowa? - przeczytaj, poczuj i oddychaj...
,, Dzisiaj rano wstałaś i zauważyłaś, jak się czuło Twoje ciało?Jak się czuła Twoja twarz, brzuch, stopy?
Spytałaś się, czego one potrzebują?
Czy Twoje ciało miało okazję poczuć się zaakceptowane i słuchane?
A może inaczej przywitałaś się ze swoim ciałem?
Przypomnij sobie. Od tego jak się budzimy bardzo wiele zależy.
Śpisz, powoli czujesz, że się przebudzasz. Przypomnij sobie ten moment i wyobraź sobie, że to się dzieje teraz!
Zauważ swój oddech.
Poczuj, że ten oddech wita się z Twoim boskim ciałem od środka, czule, uważnie...
Masz okazję wysłać najsłodsze pocałunki sobie na dzień dobry! Wypełnić się miłością od środka. Kilka soczystych, zmysłowych oddechów posyłasz teraz do różnych cząstek Twojego ciała.
W końcu budzi się w Tobie nowe życie każdego dnia.
Wyobraź sobie przez naj…

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju. ,,Emocje i myśli mają na nas tak ogromny wpływ, ponieważ są fizycznie połączone z ciałem poprzez układ odpornościowy, dokrewny i centralny układ nerwowy. Wszystkie emocje, nawet te stłumione i niewyrażone, mają fizyczne następstwa. Niewyrażone emocje zwykle ,,pozostają” w ciele jak małe, tykające bomby zegarowe – są chorobą w inkubacji” – pisze dr. Christiane Northrup w ,, Ciało kobiety, mądrość kobiety –jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie. Czy możemy sobie wyobrazić dobre, w pełni satysfakcjonujące miłosne uniesienie bez dobrych myśli i pozytywnych emocji? Jak to się dzieje, że czujemy radość, entuzjazm, przyjemny dotyk? W zasadzie rozważania te nie miałyby sensu, gdyby nie druga strona medalu, czyli nastrój depresyjny, zniechęcenie, czy irytacjapoczucie izolacji… Pełen koktajl uczuć jaki towarzyszy nam w życiu ma jeszcze swoje duchy opiekuńcze w postaci hormonów, które uwalniają się w naszym ciele w zależności od naszych ba…