Przejdź do głównej zawartości

Auli - Sztuka Świadomych Narodzin dla przyszłych rodziców

 O  Auli - Sztuce Świadomych Narodzin w Czereśniowym PoluTo jak się rodzimy określa jakość naszych doświadczeń życiowych, co
pokazuje 25 lat badań w dziedzinie psychologii prenatalnej.
To w jaki sposób wykorzystujemy potencjał kreatywny
jest odzwierciedleniem naszych emocjonalnych doświadczeń
we wczesnym dzieciństwie już od poczęcia. Niestety
dla większość ludzi narodziny były doświadczeniem traumatycznym,
co z zostało zakodowane w ich układzie limbicznym.
Zajęcia, które wykorzystują metodę odkodowywania
śladów pamięciowych układu limbicznego (limbic imprint recoding) pozwalają
uczestnikom wykorzystać swój pierwotny potencjał, aby
zneutralizować swoją traumę narodzeniową poprzez ponowne
doświadczenie w ciele swoich narodzin w miłości
i poczuciu całkowitego zaufania do swojego ciała.
Jest to możliwe dzięki sekwencji ćwiczeń, które prowadzą
grupę w odmienny stan świadomości dający dostęp
do głębszego wewnętrznego połączenia ze Źródłem Wewnętrznego
Uzdrowienia i nieograniczony dostęp do Wolnej
Woli. W stanie rozszerzonej percepcji i świadomego kontaktu z ciałem, możemy podjąć
nowe decyzje w naszym życiu będąc całkowicie obecnymi
w ciele. Możemy kreować nowy, piękny wzór naszego nowego
układu limbicznego, nową pamięć komórkową doświadczając
błogości istnienia w swoim ciele. Metoda odkodowywania
śladów pamięciowych układu limbicznego (limbic imprint recoding)
w naturalny sposób zmienia istniejące w nas, destruktywne
programy naszego systemu nerwowego. Dodaję do tej metody autohipnozę i arometerapię i wiele innych, o czym jest poniżej. To, co najważniejsze, to asystowanie w procesie z szacunkiem i zaufaniem mądrości ciała i woli danej osoby.
Dla kobiet przygotowujących się do poczęcia lub porodu?
Czy chcesz świadomie przygotować się do porodu?
Czy znasz sposoby redukcji stresu w czasie ciąży i porodu?
Jak bezpiecznie poradzić sobie ze smutkiem
lub gniewem w czasie ciąży?
Jak uruchomić potencjał w swoim ciele,
aby cieszyć się tym cudownym czasem
i urodzić w zgodzie z naturą?
“Poród, o ile tylko kobieta pozwoli sobie na to, jest
stanem uwolnienia wewnętrznej, pierwotnej mocy.
Jeśli chce ona rodzić naturalnie i świadomie, to ominie
wszystkie przeszkody stojące na jej drodze”
Co to jest Auli - SZTUKA ŚWIADOMYCH NARODZIN?
to mój autorski projekt pamagający rozszerzyć wewnętrzną przestrzeń postrzegania rzeczywistości. Jego intencją jest inspirowanie kobiet i mężczyzn do odkrywania bogactwa i niezwykłego potencjału, jaki kryje się w naszej świadomości, kiedy otwieramy się na cud narodzin.
Moje sesje, warsztaty to miejsce dla tych, którzy naprawdę chcą się przygotować świadomie do nadchodzącej w ich życiu zmiany, jaką jest świadome zaproszenie na świat dziecka. Trzeba do tego prawdziwej odwagi, czystego serca, intuicji, niezłomności i zaufania. Mamy to wszystko w sobie. Moja rola jest w tym, aby to sobie uświadomić i poczuć.
Ważne tematy w programie SZTUKI ŚWIADOMYCH NARODZIN:
- co jest niezbędne dla naturalnych, świadomych narodzin
- wiedza o fizjologii,jak współpracuje z nami nasz mózg, ciało i emocje

- produkcja oksytocyny: ważnego hormonu miłości, czyli nauka utrzymywania dobrego samopoczucia, nawiązywanie relacji z własnym ciałem

- otwarcie się przyjmowanie przyjemności:))))

- tworzenie punktu odniesienia,  wizji poród i własnych narodzin 

- ugruntowanie swoich marzeń jako ważny aspekt budowania osobistej mocy

- świadomość potrzeb swojego ciała: seksualność, odżywianie, inspiracje, odpowiedni ruch i styl życia
Krótko o mnie:
Przywołała mnie moc narodzin, kiedy rodziło się moje trzecie dziecko.
Nazywam się Katarzyna Auli Barszczewska
 jestem doulą, instruktorką Sztuki Świadomych Narodzin.
... Kieruję się intuicją i zdrowym rozsądkiem, wykorzystuję holistyczne
metody nowoczesnej psychologii prenatalnej, biologii, medycyny kwantowej,
kinezjologii. Przygotowuję i towarzyszę w narodzinach.
Urodziłam trzy córki, jedna z nich przyszła na świat naturalnie, lotosowo w naszym organicznym domu w Janowie
Wykorzystuję różne metody:
procesy i ćwiczenia Eleny Tonetti-Vladimirowej, autorki filmu ,, Narodziny jakie znamy"oraz twórczyni swojej metody pracy z tzw. polem narodzin. ( Pierwszy warsztat jej metody był u nas w domu w 2009, zorganizowałam jeszcze jej 10-dniowy kurs nauczycielski i przez wiele lat promowałam jej pracę, aż przyszedł czas iść swoją drogą i wówczas stworzyłam swoją metodę, w której wykorzystuję oprócz pracy z polem narodzin:
wizualizacje, medytacje w ruchu, taniec, autohipnozę, wiedzę z epigenetyki, fizyki kwantowej, metodę Federica Lebouyera i Olgi Szwajgier - pracy z głosem uwalniającej napięcia w ciele, arteterapeutyczne metody relaksu i dotyku oraz aromaterapię, ekspresję twórczą: twórcze pisanie, malowanie, rysowanie mandali, organiczny ruch.
Na początku pracuję z kobietami, aby odnalazły świadomość swojej niezależności i swoją osobistą moc kreacji. Dowiedziały z czego są stworzone, jakie są ich potrzeby. Dopiero wówczas kiedy kobiety poczują, że są gotowe, zapraszają partnerów lub osoby, które chcą zaprosić do porodu.
Spotkania plus trzy warsztaty weekendowe, to dobra przestrzeń, aby przejść i wprowadzić istotne zmiany.
Praca w tzw. polu narodzin, czyli w obszarze pamięci ciała z okresu prenatalnego jest dla wszystkich, którzy urodzili się w trudnych okolicznościach i chcieliby przetransformować te doświadczenia tak, aby nie miały negatywnego wpływu na ich obecne życie.
,, Z pierwszego dwudniowego spotkania wyniosłam doświadczenie pełni i spokoju w Sobie i odczucie, że wreszcie mam z czego dawać innym. Z drugiego spotkania wyszłam z wiarą, że mogę zadziałać w swoim życiu w kwestiach materialnych, z impulsem do zmian. Z trzeciego warsztatu czuję, jak przemienia się we mnie otwartość na obfitość i życie pełnią życia."    lektorka angielskiego, mama dziewczynki,, Ja z tych trzech miesięcy bardzo dużo wyniosłam. Po pierwszym etapie uświadomiłam sobie, że najważniejszy jest dla mnie spokój i harmonia. Drugi etap pokazał mi, że spokój i harmonia może tylko wzmacniać impuls do działania. Poczułam się wzmocniona, choć uświadomiłam sobie, że dotąd szukałam oparcia w życiu na zewnątrz. Zobaczyłam, że to ja jestem źródłem swojej mocy w życiu. A trzeci etap był dla mnie bardzo mocną transformacją i dopełnieniem wszystkich aspektów. Czułam, że uwolniłam wewnętrzne blokady. Zrozumiałam, co mnie hamuje. Jestem ci wdzieczna najbardziej za wzbudzenie we mnie wdzięczności za najprostsze drobiazgi w życiu".       menadżerka restauracji,, To jest dla mnie magia... Tu dzieją się rzeczy bez ,,tzw. flaków". Jestem po różnego typu procesach psychologicznych. Doświadczam tu mocy i mądrości kręgu ludzi i tego, co ja daje światu i świat daje mi. To jest dla mnie jak bezkrwawa operacja. Wyjmowanie ,,paskudy" bez kropli krwi. Ta energia, która tu panuje karmi mnie. Dochodzę do senda, że najważniejsza jest miłość do siebie samej. Dochodzę do najbardziej podstawowych, naturalnych rzeczy w sobie i życiu.    mama dwóch chłopczyków, trenerka rozwoju osobistego,, W ciągu tych trzech miesięcy pozamykałam sprawy, które dawno czułam, ze potrzebują być domknięte: relacja z mamą i mężczyznami. Czuję się, tak jakbym zaczynała zupełnie nowe życie. Dzisiaj przyszło do mnie jeszcze coś, dopełnienie, coś bardzo fajnego, nowe życie, tak jak zawsze marzyłam sobie przez długie lata od liceum. Jestem wdzięczna wszystkim, że przychodzą dla siebie i dla innych. A tobie dziękuję,  za bycie tu i teraz z uważnością na każdą z nas. Zawsze wiesz, co zrobić ze spokojem i tego bym się chciała od ciebie Kasiu nauczyć"    właścicielka firmy ślubnej


W filmie Eleny Tonetti-Vladimirowej usłyszałam wołanie mojej Prawdziwej Natury Kobiecej rodzącej naturalnie, pięknie w błogostanie. Idę drogą ku esencji kobiecości...tak napisałam rok po narodzinach córki. Dzisiaj asystuję przy porodach, przy narodzinach w JAsności i PRAwdzie. Snuję opowieści, lepię, piszę otwierając się na moc w tworzeniu.


Moje propozycje w ramach Czereśniowego Pola Auli:
 @
  Asystowanie przy porodzie.  Wzmacniam twoją wolę podczas porodu, abyś całkowicie mogła się zanurzyć w piękno i bogactwo tego procesu, skutecznie łagodzę intensywność doznań przy porodzie. towarzyszę i pomagam w procesie przygotowania się do poczęcia, narodzin i po porodzie. ( 1800zł)
 @
Relaksujący proces ponownych narodzin wg. Eleny Tonetti-Vladimirowej. ( poza pakietem - 460zł, w pakiecie 1200zł)
Służy przygotowaniu do narodzin w sposób świadomy, wzmacnia potencjał twojego porodu poprzez odkodowanie własnej pamięci komórkowej i przetrasformowanie niepełnego zapisu.
@
  Rytuał otwarcia się na przyjmowanie ( w pakiecie 10 spotkań 1200zł) dla przyszłych mam i szczególnie polecany po porodzie; w tym kąpiel ziołowa i masaż specjalnymi olejami  i ziołami.
 @ Kurs świadomych narodzin: 3 miesiące ekscytującej podróży w grupie przyszłych mam i ojców. To wyjątkowa propozycja łącząca w sobie przygotowanie na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym w atmosferze zaufania, eksploracji i otwierania się na piękno i swoją wewnętrzną moc.
 @
Sesje indywidualne: jednorazowa: 250zł, w pakiecie 8 - 1800zł, w pakiecie 4 - 950zł
w opcji pakietowej dodatkowo dostajesz nagrania z relaksacjami skomponowane specjalnie wg twoich potrzeb.
 Zapraszam cię również na: 
Grupa dla przyszłych mam: cykl 8 trzygodzinnych spotkań w kręgu kobiet. Spotkania w kręgu przyszłych mam dają ogromne, pozytywne wsparcie emocjonalne, uczą jak uwalniać hormony miłości i jak transformować lęk w miłość i moc, jak czerpać z tego cudownego czasu, aby był wspaniałą inwestycją dla kobiety i dla dziecka. Dużo tańca, wizualizacje, autohipnoza, relaks. To szczególny warsztat ,,odkodowujący traumatyczne ślady pamięciowe w układzie limbicznym, odpowiadającym za odczuwanie, nawiązywanie więzi", po to aby Twój poród mógł odbyć się bez zakłóceń. W prostych ćwiczeniach odzyskujesz na nowo swoją moc jeszcze przed porodem.Pełny pakiet: grupa dla przyszłych mam plus trzy warsztaty: Pełny pakiet z asystowaniem przy porodzie: 2600zł wówczas asystowanie przy porodzie w cenie.
tylko grupa dla mam: 1600złtylko 3 warsztaty: 1600złtylko jeden warsztat: 650zł


kontakt i zapisy:


  czeresniowepole@gmail.com lub dzwoniąc:tel.: 606 363 121Wiem, że czas przygotowań do porodu to nieustanne odkrywanie nowego i  wiążą się z tym różnego typu obawy.
Mam dla Ciebie propozycję, w której Ty ustalisz, co jest dla Ciebie ważne, jak chcesz, aby wyglądał Twój poród, zaufasz swojemu ciału, będziesz więcej czuć, a mniej myśleć. Twoje myślenie będzie kierowało się sercem. Będę Ci asystować w naturalnym procesie Twojego ciała przed, w trakcie i po porodzie.
Uwierz mi, sama przechodziła ten czas trzy razy i towarzyszę od 2010 innym kobietom, parom. Oprócz tego pracuję w obszarze pamięci ciała ze wszystkimi, którzy są gotowi na proces ponownych narodzin dla Siebie.

Metoda jest skierowana do wszystkich, którzy mają gotowość zmierzyć się z bagażem zapisów w ciele od czasu poczęcia. Przychodzą do mnie również mężczyźni i kobiety, które jeszcze lub nie są w okresie przygotowania do porodu. 
Kilka relacji: ( z najdziesz więcej w zakładce: wrażenia uczestników)


Popularne posty z tego bloga

Moc miłości niech będzie z wami!!!

Witam was piękni ludzie i pozdrawiam was dzisiaj z głębi mojego serca,

dzisiaj chciałabym wam zaproponować specjalną praktykę w intencji połączenia się ze wszystkimi, którzy mają pragnienie żyć w pięknym, pełnym harmonii świecie, czyli w raju na Ziemi...czy jest ktoś, kto tego nie chce?

A JEŚLI ŚWIAT CHCE BYĆ DLA CIEBIE WSZYsTKIM, CZEGO PRAGNIESZ DOŚWIADCZAĆ? A JEŚLI WSZECHŚWIAT CHCE CI PODAROWAĆ WŁASNIE TERAZ TO, CZEGO PRAGNIESZ NAJBARDZIEJ?

JEŚLI TAK JEST? Tylko nie możemy tego zobaczyć, bo ,,się przyzwyczailiśmy", aby tak postrzegać świat i nie zauważać, tego co jest w nas prawdziwe...

Pozwól sobie na mały eksperyment, po którym twoje postrzeganie świata może się odmienić.

Postaw sobie pytanie

krok 1

to co nas, co mnie, co ciebie powstrzymuje, aby to poczuć?

cokolwiek pojawi się, przyjmij to do swojej świadomości jako obserwator bez przywiązywania się i utożsamiania się do tego. Tak poddajesz się kontemplacji nieba, które się nieustannie zmienia....

krok 2

następnie zauważ jaki jest twó…

O dziedziczeniu traumy na podstawie wykładu prof. Jadwigi Jośko-Ochojskiej

Tajemniczy ogród. O dziedziczeniu traumy.  prof. Jadwiga Jośko-Ochojska 
Tytuł wykładu zinspirował mnie do nadania nazwy kolejne edycji trzymiesiecznego kursu dla kobiet: W tajemniczym ogrodzie ciała - proces ponownych narodzin. Podczas prcy w polu narodzin wsponienia przodków często sie odzywają w naszych ciałach i życiu, po to, aby je uznać i puścić.
Jakby to było gdysmy funkcjonowali bez ich dekstrukcyjnej siły? w lekości, zaufaniu, mocy?

Zapraszam na sesje odkodowania wzorców emocjonalnych, zapisów w ciele w okresu prenatlaneo, kiedy nie mogliśmy funkcjonowac racjonalnie.

link do wykładu: https://www.youtube.com/watch?v=ebRlI6zx79k
#Dziedziczenielęku

Profesor Jadwiga Jośko-Ochojska mówi:, że ból, cierpienia, emocje, traumy dziedziczymy po naszych przodkach. Podczas wykładu dowiadujemy się, że obecnie przeprowadzono na ten temat setki badań. Przykładem tych badań jest eksperymenty na zwierzętach ( warunkowanie Pawłowa).


,,Tajemniczy ogród jest piękny, ale trudno się przez niego przedrz…

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …