Przejdź do głównej zawartości

Czereśniowe pole - moja strefa serca
Zapraszam siebie do strefy pełnej miłości, sprzyjania miłości, kochania z rozmachem, pełnej wdzięczności, mądrych inspiracji, widzenia i wiedzenia sercem. Przywołuję strefę naturalnie płynącej wewnętrznej mocy. Witaj – mówię do siebie - we własnym wolnym, bezpiecznym domu, w świątyni Swojego serca. Oto twoja strefa pojednania i połączenia z wewnętrzną mądrością serca. Brzmi we mnie głos: masz w sobie tę mądrość. Przypomnij sobie tę pozytywną, prawdziwą myśl, to pierwotne uczucie błogości. Witaj w Twojej strefie błogostanu! Poczuj swoje mocne korzenie, tę moc płynącą z Ziemi, tętniącą w żyłach…Jesteś…Przychodzisz z PUSTKI, z pierwotnej myśli, z Wielkiej Tajemnicy, wyłaniasz się z ciszy krok po kroku, z każdym następnym świętym oddechem. Masz w sobie moc oddychania, masz w sobie moc kochania. To jest boska moc. Masz w sobie boską moc! Pozwól jej przemówić w Tobie, przeniknąć serce i umysł. Niech płynie wolna. Niech wdzięczność stanie się twoim kluczem i otworzy ci pełnię życia. Dziękuję.


Moja intencja:
Pragnę działać w harmonii ze swoją świetlaną naturą, z lekkością w duszy i radością, zachwycać się światem i tworzyć…przyzwalam na to, aby Moja Prawdziwa Natura przejawiała się w moich działaniach.


ZATEM…


Zapraszam do krainy dobrych myśli, pięknych działań płynących z czystych intencji.


To kim jesteśmy zależy od tego, kim byliśmy, natomiast to kim będziemy zależy, co robimy teraz – mówił Budda


Zatem zacznijmy od pozytywnych myśli, chociaż byłyby one tymi nielicznymi, które są naprawdę pozytywne…..wszak słowa mają moc stwórczą.


Zatem uważajmy na to, co myślimy, bo z naszych myśli płyną słowa, ze słów działania z działań nawyki, nawyki wpływają na nasz charakter, a nasz charakter kształtuje nasz los.


:) Zatem na początku było słowo, a słowo ciałem się stało i mieszkało między nami. Gość w dom, bóg w dom. Zaprośmy boskie, świetliste myśli do naszych serc, naszych domów. Niech wskazują nam nasze drogi! Niech budują, zamiast jątrzyć i niszczyć, niech koją!


Albert Einstein napisał:,, Są dwa sposoby na życie: jeden to życie tak, jakby nic nie było cudem.


Drugi to życie, tak jakby wszystko było cudem.”


Zatem:,, Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie Geniusz , Potęgę i Magię” – Johann Goethe.


Spokój ducha osiągam wtedy, kiedy wybaczam, zamiast osądzać!


Poznaj piękno swojej Prawdziwej Natury!


Życie jest zbyt poważne, aby je brać na serio...Oscar Wilde


Reszta jest zanurzona w ciszy…:)
Zatem działajmy...:)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …

Sekretna poranna praktyka akceptacji

Sekretna poranna praktyka akceptacji
Tę praktykę możesz zrobić o każdej porze dnia. Potrzebujesz tylko siebie i jedną lub dwie, no może 5 minut, które wpłyną na całe Twoje życie. Gotowa? - przeczytaj, poczuj i oddychaj...
,, Dzisiaj rano wstałaś i zauważyłaś, jak się czuło Twoje ciało?Jak się czuła Twoja twarz, brzuch, stopy?
Spytałaś się, czego one potrzebują?
Czy Twoje ciało miało okazję poczuć się zaakceptowane i słuchane?
A może inaczej przywitałaś się ze swoim ciałem?
Przypomnij sobie. Od tego jak się budzimy bardzo wiele zależy.
Śpisz, powoli czujesz, że się przebudzasz. Przypomnij sobie ten moment i wyobraź sobie, że to się dzieje teraz!
Zauważ swój oddech.
Poczuj, że ten oddech wita się z Twoim boskim ciałem od środka, czule, uważnie...
Masz okazję wysłać najsłodsze pocałunki sobie na dzień dobry! Wypełnić się miłością od środka. Kilka soczystych, zmysłowych oddechów posyłasz teraz do różnych cząstek Twojego ciała.
W końcu budzi się w Tobie nowe życie każdego dnia.
Wyobraź sobie przez naj…

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju. ,,Emocje i myśli mają na nas tak ogromny wpływ, ponieważ są fizycznie połączone z ciałem poprzez układ odpornościowy, dokrewny i centralny układ nerwowy. Wszystkie emocje, nawet te stłumione i niewyrażone, mają fizyczne następstwa. Niewyrażone emocje zwykle ,,pozostają” w ciele jak małe, tykające bomby zegarowe – są chorobą w inkubacji” – pisze dr. Christiane Northrup w ,, Ciało kobiety, mądrość kobiety –jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie. Czy możemy sobie wyobrazić dobre, w pełni satysfakcjonujące miłosne uniesienie bez dobrych myśli i pozytywnych emocji? Jak to się dzieje, że czujemy radość, entuzjazm, przyjemny dotyk? W zasadzie rozważania te nie miałyby sensu, gdyby nie druga strona medalu, czyli nastrój depresyjny, zniechęcenie, czy irytacjapoczucie izolacji… Pełen koktajl uczuć jaki towarzyszy nam w życiu ma jeszcze swoje duchy opiekuńcze w postaci hormonów, które uwalniają się w naszym ciele w zależności od naszych ba…