Przejdź do głównej zawartości

Iwokuję

Inwokuję…przywołuję
Niech moja opowieść będzie dzika i nieposkromiona…

Niech płynie, piętrzy się, rozwidla, wije się i spływa jednym korytem prarzeki.

O Wisło, nad Twoim bezpiecznym brzegiem się urodziłam i rodzę się ciągle na nowo. Dziękuję ci za Twoją mądrość i Twoje życie i przepraszam za ten brud i szlam wlewany w Ciebie bez opamiętania. Proszę wybacz mi. Widzę i czuję twoją transformującą, oczyszczająca moc.

Proszę o gościnne porty, pełne życzliwych i dobrych mieszkańców.

Błogosławię przybrzeżne ptaki i zwierzęta, małe i duże, drzewa i wszelkie życie. Piasek, kamienie i szczyty górskie, Rysy, MontEverest, Machu Pichcu, samą uzdrawiającą wodę, wiatr, co głaszcze i łachocze. Błogosławię święty ogień, który jest w mojej głębi i w środku Matki Karmicielki, Alma Mater, Pacia Mama, Gaja.

Błogosławię ogień koloru mojej krwi osrebrzonej Księżycem i tej tętniącej w najstarszym rytmie wszechświata w moim sercu i najdrobniejszych żyłkach. Błogosławię święte połączenie z Prawdziwą Naturą, jedność ze wszystkim, co jest we mnie, w najmniejszej komórce i wokół mnie, w najdalszej gwiezdnej przestrzeni. Galaktyka - kropla kosmicznego mleka spływa po podniebieniu na ciepły i miękki język do gardła, ku sercu. Niech objawia się prawdziwy związek łączący mnie z Ziemią i Kosmosem, ich bezmierna miłość i zjednoczenie. Błogosławię Was kobiety i mężczyźni i wasz święty związek z nieustającym miłowaniem, okazywaniem szacunku dla waszych różnic, wasze kosmiczne i orgazmiczne połączenie. Moje kochane siostry, moi kochani bracia.Zwracam się do moich sprzymierzeńców, tych we mnie i tych wokół mnie. Moi przyjaciele bądźcie ze mną! Dobre duchy, anioły, archanioły, orszak przewodników duchowych i konstelacja moich przodków. Moja niebiańska rodzino!Niech mój brzuch będzie płodny rozkoszą, miłością, życiem.

Niech stanie się przestrzenią miłości, igraszek, fantazji, spokojną i dobrą

Niech stanie się kotwicą zanurzoną w pustce, z której się wszystko bierze, z pra – początku.

.

Mój ogień, moja pasja, moja krew z krwi w moim brzuchu…Moja Święta Tajemnica, do której tylko ja mam dostęp. Aby się z nią zjednoczyć, zapraszam moją wewnętrzną Mistrzynię, Wiedźmę, tę moc nieustraszoną, niezniszczalną, nieskazitelną, rażącą światłością i spokojem, krystalicznie najczystszą, najjaśniejszą Kobiecość.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …

Sekretna poranna praktyka akceptacji

Sekretna poranna praktyka akceptacji
Tę praktykę możesz zrobić o każdej porze dnia. Potrzebujesz tylko siebie i jedną lub dwie, no może 5 minut, które wpłyną na całe Twoje życie. Gotowa? - przeczytaj, poczuj i oddychaj...
,, Dzisiaj rano wstałaś i zauważyłaś, jak się czuło Twoje ciało?Jak się czuła Twoja twarz, brzuch, stopy?
Spytałaś się, czego one potrzebują?
Czy Twoje ciało miało okazję poczuć się zaakceptowane i słuchane?
A może inaczej przywitałaś się ze swoim ciałem?
Przypomnij sobie. Od tego jak się budzimy bardzo wiele zależy.
Śpisz, powoli czujesz, że się przebudzasz. Przypomnij sobie ten moment i wyobraź sobie, że to się dzieje teraz!
Zauważ swój oddech.
Poczuj, że ten oddech wita się z Twoim boskim ciałem od środka, czule, uważnie...
Masz okazję wysłać najsłodsze pocałunki sobie na dzień dobry! Wypełnić się miłością od środka. Kilka soczystych, zmysłowych oddechów posyłasz teraz do różnych cząstek Twojego ciała.
W końcu budzi się w Tobie nowe życie każdego dnia.
Wyobraź sobie przez naj…

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju. ,,Emocje i myśli mają na nas tak ogromny wpływ, ponieważ są fizycznie połączone z ciałem poprzez układ odpornościowy, dokrewny i centralny układ nerwowy. Wszystkie emocje, nawet te stłumione i niewyrażone, mają fizyczne następstwa. Niewyrażone emocje zwykle ,,pozostają” w ciele jak małe, tykające bomby zegarowe – są chorobą w inkubacji” – pisze dr. Christiane Northrup w ,, Ciało kobiety, mądrość kobiety –jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie. Czy możemy sobie wyobrazić dobre, w pełni satysfakcjonujące miłosne uniesienie bez dobrych myśli i pozytywnych emocji? Jak to się dzieje, że czujemy radość, entuzjazm, przyjemny dotyk? W zasadzie rozważania te nie miałyby sensu, gdyby nie druga strona medalu, czyli nastrój depresyjny, zniechęcenie, czy irytacjapoczucie izolacji… Pełen koktajl uczuć jaki towarzyszy nam w życiu ma jeszcze swoje duchy opiekuńcze w postaci hormonów, które uwalniają się w naszym ciele w zależności od naszych ba…