Przejdź do głównej zawartości

Nowy paradygmat narodzin...

Polecam stronę Birth of a new Earth pokazującą ważny aspekt w procesie rodzenia się dzieci...
PORÓD JEST CZĘŚCIĄ INTYMNEGO AKTU. ZACZYNA SIĘ DŁUGO WCZEŚNIEJ I JEST ŚWIĘTY, TAK JAK ŚWIĘTA JEST UNIA CIAŁ I ZMYSŁOWOŚĆ KOCHAJĄCYCH SIĘ LUDZI. 

THIS IS FOR PARENTS, FUTURE PARENTS, ANASTASIA FANS, ECSTATIC BIRTH ENTHUSIASTS, MIDWIVES, DOULAS, CHILDBIRTH EDUCATORS, LACTIVISTS, INTACTIVISTS, ATTACHMENT PARENTS, THOSE INTERESTED IN PERSONAL HEALING AND DEVELOPMENT, AND THOSE READY FOR PERSONAL AND PLANETARY TRANSFORMATION******

Aloha and Welcome

February 4, 2010 by Birth of a New Earth
Aloha and welcome to Birth of a New Earth.com.  We hope you enjoy your visit here.  This website is dedicated to awakening all future parents to the importance of conscious procreation and to educating young adults about the power we have to transform the Earth by transforming the way that we give birth.
We wish to alert all future parents to the fact that the journey toward parenthood is a shamanic initiation — a doorway through which we may experience transcendent union with the divine. We, as humans, have the capacity to create ecstatic and orgasmic spiritual experiences during conception, gestation and childbirth. However, in order to reach this transcendent way of procreating, we must shift our focus away from the current trauma-based paradigm of birth and make a commitment to move our sexual energy into alignment with its life-creating potential.
It is our belief that conscious conception, followed-by a trauma-free gestation and a gentle, joyous, birth allows all family members to activate the neurobiology of love within themselves, thereby laying the foundation for the preservation of love in families forever. We are committed to assisting humanity in moving toward the reclamation of our inherent right to experience a love-filled life, and to provide future parents with the education, tools, and nurturing environment necessary for the preparation and successful creation of a supremely pleasurable birth.
Please take a look at our pictures and links, as well as our articles and stories. You will find an abundance of information here to support you on your way to a totally joyful life and a totally empowered birth. If there is anything we can do to support you, feel free to call us at 808-269-4588 or e-mail jeanicebarcelo@yahoo.com.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …

Sekretna poranna praktyka akceptacji

Sekretna poranna praktyka akceptacji
Tę praktykę możesz zrobić o każdej porze dnia. Potrzebujesz tylko siebie i jedną lub dwie, no może 5 minut, które wpłyną na całe Twoje życie. Gotowa? - przeczytaj, poczuj i oddychaj...
,, Dzisiaj rano wstałaś i zauważyłaś, jak się czuło Twoje ciało?Jak się czuła Twoja twarz, brzuch, stopy?
Spytałaś się, czego one potrzebują?
Czy Twoje ciało miało okazję poczuć się zaakceptowane i słuchane?
A może inaczej przywitałaś się ze swoim ciałem?
Przypomnij sobie. Od tego jak się budzimy bardzo wiele zależy.
Śpisz, powoli czujesz, że się przebudzasz. Przypomnij sobie ten moment i wyobraź sobie, że to się dzieje teraz!
Zauważ swój oddech.
Poczuj, że ten oddech wita się z Twoim boskim ciałem od środka, czule, uważnie...
Masz okazję wysłać najsłodsze pocałunki sobie na dzień dobry! Wypełnić się miłością od środka. Kilka soczystych, zmysłowych oddechów posyłasz teraz do różnych cząstek Twojego ciała.
W końcu budzi się w Tobie nowe życie każdego dnia.
Wyobraź sobie przez naj…

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju. ,,Emocje i myśli mają na nas tak ogromny wpływ, ponieważ są fizycznie połączone z ciałem poprzez układ odpornościowy, dokrewny i centralny układ nerwowy. Wszystkie emocje, nawet te stłumione i niewyrażone, mają fizyczne następstwa. Niewyrażone emocje zwykle ,,pozostają” w ciele jak małe, tykające bomby zegarowe – są chorobą w inkubacji” – pisze dr. Christiane Northrup w ,, Ciało kobiety, mądrość kobiety –jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie. Czy możemy sobie wyobrazić dobre, w pełni satysfakcjonujące miłosne uniesienie bez dobrych myśli i pozytywnych emocji? Jak to się dzieje, że czujemy radość, entuzjazm, przyjemny dotyk? W zasadzie rozważania te nie miałyby sensu, gdyby nie druga strona medalu, czyli nastrój depresyjny, zniechęcenie, czy irytacjapoczucie izolacji… Pełen koktajl uczuć jaki towarzyszy nam w życiu ma jeszcze swoje duchy opiekuńcze w postaci hormonów, które uwalniają się w naszym ciele w zależności od naszych ba…