Przejdź do głównej zawartości

Bruce Lipton, Ph.D - Revolution of the Evolution & Emergence of Cultural...Po raz kolejny raz Bruce Lipton mówi o tym, ze jestemy duchowymi istotami w fizycznych cialach. Mówi o rewolucji, w której ludzie nie chcą dalej podtrzymywać systemu, który im nie sluzy. Polecam przedewszystkim jego ksiązke BIOLOGIA PRZEKONAN oraz jego rozmowy na youtube o pieniadzach o ewolucji. Jest naukowiec z wielka pasja i otwartym sercem.Aho!
ZACZNIJMY CWICZYC NASZE MYSLI BARDZIEJ NIZ CWICZYC NASZE ,,PORTFELE". WSZYSTKO JEST ENERGIA. OD NASZYCH PRZEKONAŃ.
FIZYKA KWANTOWA WIDZI STWORCZA MOC NASZYCH MYSLI, KTORE TWORZA NASZA RZECZYWISTOSC.MUSIMY WSPOLNIE ROZPOZNAC, ZE JESTESMY SWIADOMOSCIA I POPRZEZ TEN NIEZWYKLY STRUMIEN ENERGII MOZEMY ZMIENIC SWIAT!
NIE MUSIMY DALEJ PODTRZYMYWAC ROLI OFIARY NA SWIECIE.
DZISIAJ SPOTYKAJA SIE DWIE WIZJE SWIATA: WIZJA DUCHOWA I WIZJA NAUKOWA. TERAZ ONE WSPOLNIE TWORZA SWIAT.NAUKA POTWIERDZA TERAZ, ZE NASZE NIEWIDZIALNE MYSLI KSZTALTUJA NASZ FIZYCZNY SWIAT. MOZE ZMIENIAĆ SWIAT POPRZEZ ZMIANE MYSLI, ZMIANE NASZYCH PROGRAMOW.
pRAWDA JEST TAKA, ZE 90 PROCENT NASZEJ PODSWIADOMOSCI DECYDUJE O NASZYM ZYCIU.
LUDZIE, KTÓRZY MAJA DOBRE INTENCJE, ALE W ZYCIU NIE CZUJA ICH REALIZACJI, MAJA WRAZENIE ZE SWIAT JEST PRZECIWKO IM. ZNOWU WPADAJA W ROLE OFIARY.MAJA WATPLIWOSCI. JEST TO REZULTAT ZAPROPROGRAMOWANIA NASZEJ PODSWIADOMOSCI.
NIESTETY SA TO PROGRAMY, W KTORE JESTESMY WDRAZANI PRZEZ RODZINE, SPOLECZENSTWO, KULTURE I ONE POZBAWIAJA NAS NASZEJ MOCY. W NIEKTORYCH SYSTEMACH RELIGIJNYCH PANUJE TAKIE PRZEKONANIE: DAJ MI DZIECKO W PIERWSZYCH LATACH JEGO ZYCIA, A BEDZIE NALEZOLO DO TEJ RELIGII PRZEZ RESZTE SWOJEGO ZYCIA. JESTESMY PRZEZ PIERWSZE LATA ZYCIA PROGRAMOWANI, PONIEZ NASZ UMYSL JEST W STANIE HIPNOZY PRZEZ 6 PIERWSZYCH LAT I NIE MAMY NASZEGO INDYWIDUALNEGO FILTRU: PRZYJMUJEMY WSZYSTKO Z DOBRODZIEJSTWEM INWENTARZA....W TEN SPOSOB WKRACZAMY W DROGE SABOTAZU WEWNETRZNEGO. ZYJEMY REALIZUJAC NIE NASZE PROGRAMY WE FRUSTRACJI...O TYM MOWI TERAZ GLOSNO NOWABIOLOGIA.
JESLI POTRAFIMY STWORZYC DOSWIADCZENIE MILOSCI, TWORZY W TEN SPOSOB SWOJE ZDROWIE, ZACHWYT, NIEZWYKLA ENERGIE DO DZIALANIA.WAZNE ABYSMY UMIELI ZAKOCHAC SIE W SOBIE, W ZYCIU, WE WSZYSTKIM CO ROBIMY.
JESLI JESTESMY W STANIE ZAKOCHANIA, CHCEMY BYC W STANIE CIAGLE I CHCEMY JESZCZE, JESZCZE KOLEJNE DNI. WOWCZAS NIE REALIZUJEMY PROGRAMOW NIENASZYCH Z NASZEJ PODSWIADOMOSCI. JESTES WOWCZAS W SOBIE NA 100 PROCENT I WYDAJE NAM SIE, ZE WSZYSTKO NAM SLUZY W ZYCIU. MAMY SZCZESCIE, ZDROWIE I RADOSC. POTRAFIMY SIE CIESZYC. CZY MOZNA COS DOBREGO DLA SIEBIE KREOWAC W ZYCIU, JESLI NIE KOCHAMY SIEBIE W PELNI. bRUCE LIPTON ZAUWAZYL TESTUJAC TESTEM KINEZJOLOGICZNYM SWOICH STUDENTOW, NP GRUPE 2000 STUDENTOW ZE TYLKO 80 PROCENT PRZESZLA TEST KINEZJOLOGICZNY ( PYTANIE CZY KOCHA SIEBIE) POZYTYWNIE. DLACZEGO? BO JESTESMY TAK PROGRAMOWANI, ZE NIE JESTESMY ZBYT WYSTARCZAJACO DOBRZY, WSPANIALI, KREATYWNI, KOCHANI ITP W DZIECINSTWIE.BYLISMY PRZECIEZ WIELE RAZY TAK KRYTYKOWANI PRZEZ RODZICOW I OTOCZENIE.NASI RODZICE CHCIELI DLA NAS DOBRZE, ALE NASZA PODSWIADOMOSC REJESTRUJE TYLKO FAKT KRYTYKI, FAKT BRAKU, NIEDOSKONALOSCI. ZOSTAJE TO W NASZEJ PODSWIADOMOSCI, A ZYJE W 95 PROCENT NA PODSTAWIE NASZEJ PODSWIADOMOSCI. JESLI JESTESMY W STANIE ZAKOCHANIA WOWCZAS TE PROGRAMY NIE MAJA DO NAS WSTEPU.

PODSTAWOWA ZASADA:
SPRAWDZAJ SWOJ STAN ZAKOCHANIA SIE W SOBIE?
ZYJ TAK, JAKBYS BYL NAJWAZNIEJSZY/SZA, NAJPIEKNIEJSZY/SZA ITP ITD:)))))

TO JEST CZAS REWOLUCJI!
PRZYWRÓĆ SWOJĄ MOC!
JESTES BOSKĄ ISTOTĄ W CIELE. ZACZNIJ TAK ŻYĆ!

MOJE ULUBIONE ZDANIE EINSTAINA, KTORE PRZYTACZA BRUCE LIPTON:)
NIE MOZESZ ROZWIAZAC PROBLEMU Z POZIOMU MYSLENIA, W KTÓRYM TEN PROBLEM POWSTAL. MUSISZ STWORZYC NOWE SWOJE WLASNE PRZEKONANIA, KTORE TOBIE SLUZA. WOWCZAS ,,PROBLEM'' MOZE BYC ROZWIAZANY!

bRUCE LIPTON ZALECA PRAKTYKOWANIE ZAKOCHANIA SIĘ W SOBIE PRZEZ PRAKTYKE BUDDIZM MINDFULNESS.
CHODZI O TO, ABY SWIADOMIE PRZYWOLYWAC SIE DO TEGO NIEZWYKLEGO STANU ZAKOCHACHIA, ZACHWYTU, RADOSCI.
ZATEM CHCĄC ZYĆ W LEPSZYM SWIECIE, DLA SIEBIE I NASZYCH DZIECI I DZIECI NASZYCH DZIECI ZACHWYCMY SIĘ NAJPIERW SOBĄ, ZAKOCHAJMY SIĘ W SOBIE, NASTĘPNIE W SOBIE NAWZAJEM I WSPÓLTWORZMY TEN PIEKNY NOWY SWIAT, KTORY SZANUJE ZYCIE W JEGO PELNI ZE WSZYSTKIM CO ZYJE NATEJ PLANECIE!AHO

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …

Sekretna poranna praktyka akceptacji

Sekretna poranna praktyka akceptacji
Tę praktykę możesz zrobić o każdej porze dnia. Potrzebujesz tylko siebie i jedną lub dwie, no może 5 minut, które wpłyną na całe Twoje życie. Gotowa? - przeczytaj, poczuj i oddychaj...
,, Dzisiaj rano wstałaś i zauważyłaś, jak się czuło Twoje ciało?Jak się czuła Twoja twarz, brzuch, stopy?
Spytałaś się, czego one potrzebują?
Czy Twoje ciało miało okazję poczuć się zaakceptowane i słuchane?
A może inaczej przywitałaś się ze swoim ciałem?
Przypomnij sobie. Od tego jak się budzimy bardzo wiele zależy.
Śpisz, powoli czujesz, że się przebudzasz. Przypomnij sobie ten moment i wyobraź sobie, że to się dzieje teraz!
Zauważ swój oddech.
Poczuj, że ten oddech wita się z Twoim boskim ciałem od środka, czule, uważnie...
Masz okazję wysłać najsłodsze pocałunki sobie na dzień dobry! Wypełnić się miłością od środka. Kilka soczystych, zmysłowych oddechów posyłasz teraz do różnych cząstek Twojego ciała.
W końcu budzi się w Tobie nowe życie każdego dnia.
Wyobraź sobie przez naj…

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju. ,,Emocje i myśli mają na nas tak ogromny wpływ, ponieważ są fizycznie połączone z ciałem poprzez układ odpornościowy, dokrewny i centralny układ nerwowy. Wszystkie emocje, nawet te stłumione i niewyrażone, mają fizyczne następstwa. Niewyrażone emocje zwykle ,,pozostają” w ciele jak małe, tykające bomby zegarowe – są chorobą w inkubacji” – pisze dr. Christiane Northrup w ,, Ciało kobiety, mądrość kobiety –jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie. Czy możemy sobie wyobrazić dobre, w pełni satysfakcjonujące miłosne uniesienie bez dobrych myśli i pozytywnych emocji? Jak to się dzieje, że czujemy radość, entuzjazm, przyjemny dotyk? W zasadzie rozważania te nie miałyby sensu, gdyby nie druga strona medalu, czyli nastrój depresyjny, zniechęcenie, czy irytacjapoczucie izolacji… Pełen koktajl uczuć jaki towarzyszy nam w życiu ma jeszcze swoje duchy opiekuńcze w postaci hormonów, które uwalniają się w naszym ciele w zależności od naszych ba…