Przejdź do głównej zawartości

Occupy Wall street, facing the crising & Sacred Activism - Andrew Harvey


Rodzi się nowa ekonomia i my rodzimy się na nowy swiat! Nie musimy przezywac kryzysu. Mozemy rodzic sie w milosci!

Dziękuję za ten fantastyczny link... Jednoczę się z taką wizją. Od lat mam poczucie, że ludzkość brnęła w ślepą uliczkę izolacji i świadomości braku. To fałszywe bóstwa, które doprowadziły wielu na skraj starego świata. Dziękujemy im:) Dzień dobry w Nowym Świecie Świadomości miłości i połączenia. To, co dzieje sie w moim świecie ma wpływ na innych. Zatem buduję mój świat w harmonii i wdzięczności oraz połączeniu. Taka jest moja wolna wola. Tańczę taniec narodzin Nowego Świata. Matka Ziemia odradza się przez nas i w nas. To jest świętość narodzin nowego porządku świata, gdzie ludzie chcą być tacy , jacy naprawdę są. Niepowtarzalni i zjednoczeni w akceptacji i pełni życia. W tym poruszeniu odpadają naturalnie stare schematy. Przestają mieć już panowanie nad nami, ponieważ zamiast strachu wybieramy miłość, połączenie i otwarcie na naszą prawdziwą wielowymiarową naturę. Ludzkość była trenowana do życia w niewoli tysiące lat. Sposób, w jaki mieliśmy przychodzić na świat służył temu treningowi. Ale teraz nie. Ludzie budzą się w mocy i pięknie:) moja aksamitna rewolucja zaczyna się przy narodzinach, w łonie. Pokój w łonie- pokój na świecie. To w jaki sposób stwarzamy siebie, naszą rzeczywistość, jak siebie rodzimy do nowego świata , czy w lęku czy w miłości ma znaczenie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …

Sekretna poranna praktyka akceptacji

Sekretna poranna praktyka akceptacji
Tę praktykę możesz zrobić o każdej porze dnia. Potrzebujesz tylko siebie i jedną lub dwie, no może 5 minut, które wpłyną na całe Twoje życie. Gotowa? - przeczytaj, poczuj i oddychaj...
,, Dzisiaj rano wstałaś i zauważyłaś, jak się czuło Twoje ciało?Jak się czuła Twoja twarz, brzuch, stopy?
Spytałaś się, czego one potrzebują?
Czy Twoje ciało miało okazję poczuć się zaakceptowane i słuchane?
A może inaczej przywitałaś się ze swoim ciałem?
Przypomnij sobie. Od tego jak się budzimy bardzo wiele zależy.
Śpisz, powoli czujesz, że się przebudzasz. Przypomnij sobie ten moment i wyobraź sobie, że to się dzieje teraz!
Zauważ swój oddech.
Poczuj, że ten oddech wita się z Twoim boskim ciałem od środka, czule, uważnie...
Masz okazję wysłać najsłodsze pocałunki sobie na dzień dobry! Wypełnić się miłością od środka. Kilka soczystych, zmysłowych oddechów posyłasz teraz do różnych cząstek Twojego ciała.
W końcu budzi się w Tobie nowe życie każdego dnia.
Wyobraź sobie przez naj…

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju. ,,Emocje i myśli mają na nas tak ogromny wpływ, ponieważ są fizycznie połączone z ciałem poprzez układ odpornościowy, dokrewny i centralny układ nerwowy. Wszystkie emocje, nawet te stłumione i niewyrażone, mają fizyczne następstwa. Niewyrażone emocje zwykle ,,pozostają” w ciele jak małe, tykające bomby zegarowe – są chorobą w inkubacji” – pisze dr. Christiane Northrup w ,, Ciało kobiety, mądrość kobiety –jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie. Czy możemy sobie wyobrazić dobre, w pełni satysfakcjonujące miłosne uniesienie bez dobrych myśli i pozytywnych emocji? Jak to się dzieje, że czujemy radość, entuzjazm, przyjemny dotyk? W zasadzie rozważania te nie miałyby sensu, gdyby nie druga strona medalu, czyli nastrój depresyjny, zniechęcenie, czy irytacjapoczucie izolacji… Pełen koktajl uczuć jaki towarzyszy nam w życiu ma jeszcze swoje duchy opiekuńcze w postaci hormonów, które uwalniają się w naszym ciele w zależności od naszych ba…