Przejdź do głównej zawartości

Jesień na progu w sieni

Propozycje Auli we współpracy z Dziką Gracją, Patrycją Art, Kamilą Domin, Magdą Polkowską i innymi

14-15 .09 Birth into Being w Janowie prowadzony przez Kasię Auli Barszczewską

14-15.08 to początek cyklu 3 warsztatów Sztuki Świadomych Narodzin dla wszystkich, którzy pragną świadomie wejść w swoje  Pole Narodzin, aby uwolnić zablokowaną przez lata energię kreatywności, harmonii wewnętrznej. Z radością będę Ci towarzyszyć w Twoim odradzaniu, kreowaniu i transformacji. Jest to praca dla tych, którym bliskie jest doświadczanie wiedzy poprzez własne przeżycia, odkrywanie tego co mamy w Sobie w zaufaniu do Pola Narodzin, bez szukania na zewnątrz i trening ,,poszerzonej sfery komfortu" o jakości, które pragniesz wnieść do swojego życia. Do metody Birth into Being wprowadzam autohipnozę. Moja propozycja jest nie tylko dla kobiet w stanie błogosławionym.

następne terminy 12-13.10 i 2-3.11
jednorazowy koszt uczestnictwa w warsztacie 460zł dla par 820zł
dla uczestników 3 warsztatów i pracy pomiędzy 1200 zł płatne w dwóch ratach.
w cyklu 3 miesiecznym można pracować podczas sesji ind. 1,5-2h 

18.09.13

Otwarcie cyklu spotkań grupy warszawskiej w Polu Narodzin w centrum Warszawy w środy od 18.30- 21.00 możliwość kontynuowania pracy metodami Birth into Being. Dla uczestników przynajmniej jednego warsztatu BIB. 

miejsce podane po zgłoszeniu emailowym: czeresniowepole@gmail
jednorazowy koszt spotkania 50zł
miesięczny 120zł za cztery spotkania
za trzy miesiące 350zł
dla uczestników tej grupy obowiązuje zniżka na warsztaty weekendowe 10%


21-22.08.13


celebracja równonocy


Open heArt


festival II

21.09 18.00 - wieczór opowieści ; Baśnie Ludów Ziemi - Magda Polkowska i medytacja ponownych narodzin wg. Birth into Being
22.09 12.00 - 
1) Śniadanie mistrzów:
każdy jest mistrzem lub mistrzynią dla siebie. To pomysł wspólnego gotowania, dzielenia się pomysłami  i darami przy dobrej zabawie
 dla dzieci i dorosłych raz w miesiącu
zaczynamy o 12.00-14.00
przynosimy dary na wspólny stół i wg uznania datek dla domu

2) jarmark:
rękodzieło, naturalne kosmetyki, książki, przetwory,spotkanie kręgu zielarskiego, taniec, dźwięk, kreatywność dla dzieci i dorosłych
osoby, które dzielą się swoimi darami mogą przyjmować datki wg. umowy
3) wspólna ceremonia:
zbieranie nasion wdzięczności
16.00-20.00
otwarcie kręgu, medytacja Patrycji Art, tańce Judu, proces way of sound Kamili i Artura Domin, opowieści Magdy Polkowskiej przy ogniu.
rodzaj wymiany:
dobrowolna dotacja dla miejsca i dla osób prowadzących działania, oraz jedzenie na wspólny stół.

Będziemy rozwijać, snuć, realizować pomysły i marzenia otwierając Krąg Zielarski oraz Instytut Świętej Kobiecości. Wspólna ceremonia przy ogniu jest okazją do zadeklarowania Twoich osobistych lub wspólnotowych postanowień, umów na pełny rok do następnej równonocy we wrześniu 2014. Przynieś ze sobą nawet symbolicznie swoje nasiona...

Poza tym 

Katie Player z Glastonbury 
- cykl 4 warsztatów - 
październik: 19-20.10
grudzień 14/15,
styczeń 25/26,
marzec 15/16.


Otóż, w zeszłym roku poruszeni filmem ,,Królowa pszczół"postanowiliśmy zaprosić pszczele rodziny do NASZEJ PRZESTRZENI ORGANICZNEGO DOMU NARODZIN W JANOWIE.
Kiedy to piszę, właśnie zebraliśmy pierwsze 10 kilo pysznego świeżego miodu od naszych pszczół. Michała dziadkowie byli pszczelarzami. Czuję, że w naszych czasach powinniśmy przypomnieć sobie jak to być jako ta królowa pszczół w świecie, który się o nią troszczy. To ważne szczególnie dla kobiet, matek, babek: zaufać, poczuć, ze jesteśmy jednym organizmem, który może funkcjonować w harmonii, miłości, radości i pokoju! Z tego pragnienia powstała Auli - Sztuka Świadomych Narodzin. Auli - mityczna królowa pszczół, którą mamy w sobie, aby przypomnieć sobie swoje wewnętrzne piękno, mądrość i zaufanie do Natury, czyli tej która się nieustannie odradza...


Dla mnie nadszedł już czas zbierania nasion. Na początku sierpnia po pierwszej edycji Open heART festival w naszym Janowie przyszło do mnie piękne uczucie wdzięczności za każdą chwilę codziennego życia. Jechałam samochodem następnęgo dnia po festivalu i poczułam wtedy mocniej, że czas zbierać nasiona. Nasiona, które zawierają się we wszystkich owocach naszych działań i niedziałań i wyrosną za jakiś czas. Przyjrzałam się sobie jak najbardziej od zewnątrz czując piekno dojrzawającego lata we mnie i wokół mnie. Udało mi się w swoim ogródku coś wychodować. W tym roku moim ogródkiem nie był bynajmniej ten Permakulturowy. Ów poddał się prawom natury i sile mięty pieprzowej, która zdominowała wszelkie uprawy. W tym roku zamiast sadzenia kwiatów, zaprosiłam do naszego ogrodu pięknych ludzi, którzy przez 10 magicznych dni wchodzili w swoje osobiste Pole Narodzin, aby transformować wszelkie stare programy, pozwolić sobie czuć głębiej. Prowadziłam również warsztat Birth into Being w słonecznej Chorwacji i podczas festivalu. Za każdym razem jestem wdzięczna za wszystko, co się wydarza w Polu Narodzin.
Chciałam Cię zaprosić do celebracji każdej chwili i zbierania nasion wdzięczności w sobie, aby przygotować się już teraz do celebracji równonocy 21-22 września u nas w Czereśniowym Polu. Tuż przede mną kilka pięknych wydarzeń. Ślub tantryczno-szamański wspaniałej młodej pary, ceremonia San Pedro oraz, warsztat tantry prowadzony przez Leę Edwards i Matta Sindbada, mój warsztat Birth into Being 14-15 .09 oraz Równonoc.
To, co naprawdę ważne wyrasta piękniej, jeśli potrafimy podlewać nasze nasiona codziennie miłością do Siebie, uważnością i wdzięcznością. Zatem najpierw poszukaj ze mną nasion. One kryją się czasami w miąszu naszych działań, zachwytów i frustracji.  Czas zrównania dnia i nocy sprzyja połączeniu się z wewnętrzną jakością równowagi, harmoni, wyważenia, znalezienia złotego środka, drogi po środku...Czas, aby przyjrzeć się Sobie trochę wstecz. Uznać w Sobie, to co się ujawniło i zobaczyć potencjał na nadchodzący czas...czas wchodzenia do sfery wewnętrznych wizji, otwarcia zmysłów na smaki duszy, czas zadbania o swoje energetyczne zapasy na zimę.
Zapraszam do zapisania się na newsletter Auli po prawej stronie:)))

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju. ,,Emocje i myśli mają na nas tak ogromny wpływ, ponieważ są fizycznie połączone z ciałem poprzez układ odpornościowy, dokrewny i centralny układ nerwowy. Wszystkie emocje, nawet te stłumione i niewyrażone, mają fizyczne następstwa. Niewyrażone emocje zwykle ,,pozostają” w ciele jak małe, tykające bomby zegarowe – są chorobą w inkubacji” – pisze dr. Christiane Northrup w ,, Ciało kobiety, mądrość kobiety –jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie. Czy możemy sobie wyobrazić dobre, w pełni satysfakcjonujące miłosne uniesienie bez dobrych myśli i pozytywnych emocji? Jak to się dzieje, że czujemy radość, entuzjazm, przyjemny dotyk? W zasadzie rozważania te nie miałyby sensu, gdyby nie druga strona medalu, czyli nastrój depresyjny, zniechęcenie, czy irytacjapoczucie izolacji… Pełen koktajl uczuć jaki towarzyszy nam w życiu ma jeszcze swoje duchy opiekuńcze w postaci hormonów, które uwalniają się w naszym ciele w zależności od naszych ba…

Sekretna poranna praktyka akceptacji

Sekretna poranna praktyka akceptacji
Tę praktykę możesz zrobić o każdej porze dnia. Potrzebujesz tylko siebie i jedną lub dwie, no może 5 minut, które wpłyną na całe Twoje życie. Gotowa? - przeczytaj, poczuj i oddychaj...
,, Dzisiaj rano wstałaś i zauważyłaś, jak się czuło Twoje ciało?Jak się czuła Twoja twarz, brzuch, stopy?
Spytałaś się, czego one potrzebują?
Czy Twoje ciało miało okazję poczuć się zaakceptowane i słuchane?
A może inaczej przywitałaś się ze swoim ciałem?
Przypomnij sobie. Od tego jak się budzimy bardzo wiele zależy.
Śpisz, powoli czujesz, że się przebudzasz. Przypomnij sobie ten moment i wyobraź sobie, że to się dzieje teraz!
Zauważ swój oddech.
Poczuj, że ten oddech wita się z Twoim boskim ciałem od środka, czule, uważnie...
Masz okazję wysłać najsłodsze pocałunki sobie na dzień dobry! Wypełnić się miłością od środka. Kilka soczystych, zmysłowych oddechów posyłasz teraz do różnych cząstek Twojego ciała.
W końcu budzi się w Tobie nowe życie każdego dnia.
Wyobraź sobie przez naj…