Przejdź do głównej zawartości

Mamofaktura - Sztuka Świadomych Narodzin w Splocie Artystycznym na ul. Śniadeckich 17. Poniedziałki 10.00-12.00

Pierwsze poniedziałkowe spotkanie dla mam w stanie błogosławionym mamy już za sobą. Rozpoczęło spotkania Tygodnia Bliskości w Warszawie. Wruszyłam się widząc, jak piękne kobiety otwierają się na swoją prastarą moc, uświadamiają sobie, że to w nich jest wszystko czego na ten moment potrzebują. Może słowa nie oddają tych przeżyć, ale z radością dzielę się ze światem tym pięknym wydarzeniem. 

Zapraszam inne kobiety na spotkania w Splocie Artystycznym w poniedziałki o 10.00-12.00 : 

Mamofaktura :))) dla przyszłych mam

które pragną świadomie przygotować się do porodu, macierzyństwa i zaczernąć z całej obfitości jaką przynoszą chwile macierzyństwa. Zatem drogie mamy:)

MAMOFAKTURA 
czyli Sztuka Świadomych Narodzin

Pierwszy cykl spotkań poniedziałkowych od 14.10 10.00-12.00
ul. Śniedeckich 17
Splot artystyczny
koszt za 8 spotkań 390zł
jednorazowe uczestnictwo : 60zł
zaliczka 150zł na konto podane w zakładce o mnie
zgłoszenie mailowe: czeresniowepole@gmail.com

Spotykamy się w pięknym miejscu Splotu Artystycznego. Sala jest przestronna i przytulna.
Spotkania tworzą unikalną przestrzeń zaufania, otwartości i akceptacji na różne odcienie macierzyństwa i służą przygotowaniu emocjonalnemu i fizycznemu do porodu.
Chcę, abyś zakochała się w sobie, w dziecku i zobaczyła jak nie wiele trzeba, aby świat ci sprzyjał.
Przyjdź i weź Sobie, co najlepsze dla siebie.
Poczuj, że wszystko jest gotowe w Tobie
Już jesteś wystarczająco dobrą mamą.
Spotkanie z innymi mamamida ci wiekszą wiarę w swoje własne możliwości.

Sztuka Świadomych Narodzin - Auli to nazwa programu, w którym kieruję się intuicją, wykorzystuję znane mi techniki m.in.  Birth into Being, autohipnozę, wizualizację, taniec, ćwiczenia energetyzujące mięśnie również dna miednicy, relaksacje, praca z barwą, medytację w ruchu, pracę z głosem wg. Lebouera oraz Olgi Szwajgier, pisanie kreatywne, prowadzenie spotkań w Polu Narodzin.

Gwarantuję przyjazną atmosferę, porcję radości, przestrzeń na : nie wiem, aby zobaczyć, że tak naprawdę prawdziwe odpowiedzi są w nas.

Poruszymy zakres wielu ciekawych zagadnień

Ważne tematy w programie SZTUKI ŚWIADOMYCH NARODZIN:

- co jest niezbędne dla naturalnych, świadomych narodzin


- wiedza o fizjologii,jak współpracuje z nami nasz mózg, ciało i emocje- produkcja oksytocyny: ważego hormonu miłości, czyli nauka utrzymywania dobrego samopoczucia, nawiązywanie relacji z własnym ciałem- otwarcie się przyjmowanie przyjemności:))))- tworzenie punktu odniesienia, innymi słowy wizji- ugruntowanie swoich marzeń jako ważny aspekt budowania osobistej mocy- świadomość potrzeb swojego ciała: seksualność, odżywianie, inspiracje, odpowiedni ruch i styl życia

Będziemy poruszać po spirali, co raz bliżej większej pewności siebie, jasności swoich potrzeb i radości podejmowania odpowiednich działań kluczem Tęczowych Kroków odpowiadających podstwowym centrom energetycznym człowieka wraz waszymi skojarzenia mi i procesem twórczej eksploracji...

zaczniemy w czerwonej tonacji...
zapisz się na zajęcia wysyłając maila i wpłacając zaliczkę 150zł na konto podane w zakładce o mnie:) z dopiskiem Mamofaktura dla przyszłych mam:)


"idealny nauczyciel buduje z siebie most, zaprasza uczniow,by po nim przeszli, a ulatwiwszy im przejscie - z radoscia sie zapada, zachecajac ich w ten sposob do budowania wlasnych mostow" N. Kazantzakis Ja dzis spacerowalam po pieknych mostach w cudownej scenerii poznalam innych mosty i kladki i znalazlam w moim raju kladke na ktorej trzymalam moje nie narodzone dziecko  Wibracje nadal trwa i jest cudowna Dziekuje Kasiu <3 span="">
sms wysłany w poniedziałek po zajęciach...
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …

Sekretna poranna praktyka akceptacji

Sekretna poranna praktyka akceptacji
Tę praktykę możesz zrobić o każdej porze dnia. Potrzebujesz tylko siebie i jedną lub dwie, no może 5 minut, które wpłyną na całe Twoje życie. Gotowa? - przeczytaj, poczuj i oddychaj...
,, Dzisiaj rano wstałaś i zauważyłaś, jak się czuło Twoje ciało?Jak się czuła Twoja twarz, brzuch, stopy?
Spytałaś się, czego one potrzebują?
Czy Twoje ciało miało okazję poczuć się zaakceptowane i słuchane?
A może inaczej przywitałaś się ze swoim ciałem?
Przypomnij sobie. Od tego jak się budzimy bardzo wiele zależy.
Śpisz, powoli czujesz, że się przebudzasz. Przypomnij sobie ten moment i wyobraź sobie, że to się dzieje teraz!
Zauważ swój oddech.
Poczuj, że ten oddech wita się z Twoim boskim ciałem od środka, czule, uważnie...
Masz okazję wysłać najsłodsze pocałunki sobie na dzień dobry! Wypełnić się miłością od środka. Kilka soczystych, zmysłowych oddechów posyłasz teraz do różnych cząstek Twojego ciała.
W końcu budzi się w Tobie nowe życie każdego dnia.
Wyobraź sobie przez naj…

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju. ,,Emocje i myśli mają na nas tak ogromny wpływ, ponieważ są fizycznie połączone z ciałem poprzez układ odpornościowy, dokrewny i centralny układ nerwowy. Wszystkie emocje, nawet te stłumione i niewyrażone, mają fizyczne następstwa. Niewyrażone emocje zwykle ,,pozostają” w ciele jak małe, tykające bomby zegarowe – są chorobą w inkubacji” – pisze dr. Christiane Northrup w ,, Ciało kobiety, mądrość kobiety –jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie. Czy możemy sobie wyobrazić dobre, w pełni satysfakcjonujące miłosne uniesienie bez dobrych myśli i pozytywnych emocji? Jak to się dzieje, że czujemy radość, entuzjazm, przyjemny dotyk? W zasadzie rozważania te nie miałyby sensu, gdyby nie druga strona medalu, czyli nastrój depresyjny, zniechęcenie, czy irytacjapoczucie izolacji… Pełen koktajl uczuć jaki towarzyszy nam w życiu ma jeszcze swoje duchy opiekuńcze w postaci hormonów, które uwalniają się w naszym ciele w zależności od naszych ba…