Przejdź do głównej zawartości

Nassim Haramein mówi od strony naukowej jak możemy kształtować rzeczywiwstość

W jaki sposób kontaktujemy się z kosmosem jako indywidualne jednostki?
Czy możemy transformować nasze wspomnienia z przeszłości, które zapisały się jako traumatyczne w naszym systemie nerwowym?
Rozumiejąc zasady mechaniki kwantowej możemy zrozumieć lepiej podstawy psychologii. Możemy przeżywając ( wchodząc emocjonalnie w ,,dawną historię" może zmienić się nasze przeżywanie jej i jesteśmy w stanie zmienić w pewien sposób , uleczyć naszą przeszłość... Nassim przywołuje osiągnięcia epigenetyki, która wyjaśnia że struktury genetyczne DNA są nieustannie powiązane ze 
stanem emocjonalnym człowieka. Innymi słowy: od naszych nastrojów, emocji, wrażeń i przeżyć 
zależy stan naszego organizmu nawet na poziomie genetycznym. Czyż to nie jest rewolucyjne? Z 
jego badań natomiast wynika, że każdy atom jest połączony ze wszystkim we wszechświecie. Zatem 
łącząc oba wcześniej zjawiska z epigenetyki i fizyki kwantowej: nasze uczucia mają wpływ na 
informacje genetyczne zawarte w kodzie DNA oraz wszystkie cząstki są ze sobą połączone, to 
znaczy że zasilamy wszechświat wszystkim, co od nas wychodzi w każdym momencie. Nassim 
obserwuje nieustanną komunikację jako odbywa się pomiędzy wszechświatem, czyli tzw pustką, a 
nami. To jest zasada, na podstawie której Kosmos uczy się o sobie. O czym kosmosowi mówimy? 
Jak on odpowiada na nasze wołanie, odczucia? To jest bardzo ważne, abyś to zobaczyli. Ważne jest 
rownież to, abyśmy zaczęli dostawać więcej tego, co chcemy, a mniej tego czego nie chcemy.
Jeśli przyjżymy się zasadom mechaniki, zobaczymy ruch kuli ziemskiej poruszającej się po swojej orbicie w Układzie Słonecznym. Układ Słoneczny przemieszcza się przez Galaktykę wraz określonymi informacjami między innymi zapisanymi w naszym DNA.?.? Możemy wejść w przestrzeń informacji z okresu dzieciństwa i uzdrowić nasze wspomnienia, które tego potrzebują. Uzdrawiamy wówczas całe linie czasoprzestrzeni i nasze życie może płynąć uzdrowione.
Zachęcam do poszukania na you tubie innych wypowiedzi tego niezwykłego człowieka, łączącego pasję podążania za prawdą i pięknem zjawisk natury.
...zapraszam do wysłuchania krótkiej wypowiedzi uznanego fizyka Nassima Haraneima na temat możliwości uzdrowienia naszych osobistych zranień z przeszłości. Wypowiedż ta dopełnia moje rozumienie tego, co pokazują techniki Eleny Tonetti-Vladimirowej transformujące odciski w układzie limbicznym odpowiedzialnym za nasze odczuwanie emocji, umiejętność kochania, nawiązywania więzi. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …

Sekretna poranna praktyka akceptacji

Sekretna poranna praktyka akceptacji
Tę praktykę możesz zrobić o każdej porze dnia. Potrzebujesz tylko siebie i jedną lub dwie, no może 5 minut, które wpłyną na całe Twoje życie. Gotowa? - przeczytaj, poczuj i oddychaj...
,, Dzisiaj rano wstałaś i zauważyłaś, jak się czuło Twoje ciało?Jak się czuła Twoja twarz, brzuch, stopy?
Spytałaś się, czego one potrzebują?
Czy Twoje ciało miało okazję poczuć się zaakceptowane i słuchane?
A może inaczej przywitałaś się ze swoim ciałem?
Przypomnij sobie. Od tego jak się budzimy bardzo wiele zależy.
Śpisz, powoli czujesz, że się przebudzasz. Przypomnij sobie ten moment i wyobraź sobie, że to się dzieje teraz!
Zauważ swój oddech.
Poczuj, że ten oddech wita się z Twoim boskim ciałem od środka, czule, uważnie...
Masz okazję wysłać najsłodsze pocałunki sobie na dzień dobry! Wypełnić się miłością od środka. Kilka soczystych, zmysłowych oddechów posyłasz teraz do różnych cząstek Twojego ciała.
W końcu budzi się w Tobie nowe życie każdego dnia.
Wyobraź sobie przez naj…

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju. ,,Emocje i myśli mają na nas tak ogromny wpływ, ponieważ są fizycznie połączone z ciałem poprzez układ odpornościowy, dokrewny i centralny układ nerwowy. Wszystkie emocje, nawet te stłumione i niewyrażone, mają fizyczne następstwa. Niewyrażone emocje zwykle ,,pozostają” w ciele jak małe, tykające bomby zegarowe – są chorobą w inkubacji” – pisze dr. Christiane Northrup w ,, Ciało kobiety, mądrość kobiety –jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie. Czy możemy sobie wyobrazić dobre, w pełni satysfakcjonujące miłosne uniesienie bez dobrych myśli i pozytywnych emocji? Jak to się dzieje, że czujemy radość, entuzjazm, przyjemny dotyk? W zasadzie rozważania te nie miałyby sensu, gdyby nie druga strona medalu, czyli nastrój depresyjny, zniechęcenie, czy irytacjapoczucie izolacji… Pełen koktajl uczuć jaki towarzyszy nam w życiu ma jeszcze swoje duchy opiekuńcze w postaci hormonów, które uwalniają się w naszym ciele w zależności od naszych ba…