Przejdź do głównej zawartości

Moc wzruszeń:)

W neews letterze :) Eleny Tonetti-Vladimirowej odkryłam dzisiaj list do niej od fascynującej, wspaniałej Siostry w moim sercu Lilii...tak się składa, że zajrzałam do tego mejla właśnie zabierając się do napisania podobnego, pełnego wdzięczności listu.
 Przez dwa ostanie dni prowadziłam warsztat Doświadczenie Narodzin w Miłości...jestem POTĘŻNIE wzruszona i przejęta jak niezwykłe są procesy, z którymi Elena dzieli się na całym świecie. Jeśli ten rodzaj energii rozprzestrzenia się równolegle po Naszej Matce Ziemi, to moment totalnego błogostanu, obfitości, głębokiego szczęcia jest namacalny. Czuję się cudownie spełniona, jak po porodzie mojej trzeciej córeczki...w naszym magicznym domu...To dzieje się samo...jest zdumiewające i piękne...to wchodzenie, głębiej i pełniej w siebie, w swoją Prawdziwą Naturę widzenie się nawzajem pełne podziwu i akceptacji...daje pełną moc. Podobnie jak Lilia w dzień porzedzający warsztat nie wiedziałam, czy dam sobie radę w ośmioosobową grupą różnych osób o różnych oczekiwaniach.  Kiedy weszłam w magię Pola Narodzin z zaufaniem wszystko działo się niejako bezemnie...ja tylko się na to otwierałam...jaka jestem wdzięczna za to doświaczenie:)
Eleno, Igorze, Wielka Moco Narodzin DZIĘKUJĘ:)

"Dear Elena,I've had the most amazing experience - I've finally dared to do what you've taught us: had a 'Limbic Recoding' process for about 15 people. I walked in to find several pregnant couples, many mothers, and there was I - a little girl who was sure she could NEVER DO THIS properly. And, of course - I did it! Not only that I DID it, but it was so powerful, so amazing, even the men were crying, in the final sharing circles, the one common theme was - no one could believe that such a "simple meditation" could affect them so profoundly... what a blessing! I felt so "powerful", in the most humble way, so grateful I was able to conduct something so amazing & allow it to manifest through me into this world. Such pride, with a complete absence of pride, and complete trust & surrender, - such amazement... The conclusion is - if I could do this, I can do anything! So the sky is the limit! I can't wait until my next workshop - another rite of passage - where I will use your fabulous techniques again.Thank you - for inspiring, empowering, informing, transforming & helping me see what I can be... so much more than I ever hoped for.With all my love & deep admiration,
Lilia

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …

Sekretna poranna praktyka akceptacji

Sekretna poranna praktyka akceptacji
Tę praktykę możesz zrobić o każdej porze dnia. Potrzebujesz tylko siebie i jedną lub dwie, no może 5 minut, które wpłyną na całe Twoje życie. Gotowa? - przeczytaj, poczuj i oddychaj...
,, Dzisiaj rano wstałaś i zauważyłaś, jak się czuło Twoje ciało?Jak się czuła Twoja twarz, brzuch, stopy?
Spytałaś się, czego one potrzebują?
Czy Twoje ciało miało okazję poczuć się zaakceptowane i słuchane?
A może inaczej przywitałaś się ze swoim ciałem?
Przypomnij sobie. Od tego jak się budzimy bardzo wiele zależy.
Śpisz, powoli czujesz, że się przebudzasz. Przypomnij sobie ten moment i wyobraź sobie, że to się dzieje teraz!
Zauważ swój oddech.
Poczuj, że ten oddech wita się z Twoim boskim ciałem od środka, czule, uważnie...
Masz okazję wysłać najsłodsze pocałunki sobie na dzień dobry! Wypełnić się miłością od środka. Kilka soczystych, zmysłowych oddechów posyłasz teraz do różnych cząstek Twojego ciała.
W końcu budzi się w Tobie nowe życie każdego dnia.
Wyobraź sobie przez naj…

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju. ,,Emocje i myśli mają na nas tak ogromny wpływ, ponieważ są fizycznie połączone z ciałem poprzez układ odpornościowy, dokrewny i centralny układ nerwowy. Wszystkie emocje, nawet te stłumione i niewyrażone, mają fizyczne następstwa. Niewyrażone emocje zwykle ,,pozostają” w ciele jak małe, tykające bomby zegarowe – są chorobą w inkubacji” – pisze dr. Christiane Northrup w ,, Ciało kobiety, mądrość kobiety –jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie. Czy możemy sobie wyobrazić dobre, w pełni satysfakcjonujące miłosne uniesienie bez dobrych myśli i pozytywnych emocji? Jak to się dzieje, że czujemy radość, entuzjazm, przyjemny dotyk? W zasadzie rozważania te nie miałyby sensu, gdyby nie druga strona medalu, czyli nastrój depresyjny, zniechęcenie, czy irytacjapoczucie izolacji… Pełen koktajl uczuć jaki towarzyszy nam w życiu ma jeszcze swoje duchy opiekuńcze w postaci hormonów, które uwalniają się w naszym ciele w zależności od naszych ba…