Przejdź do głównej zawartości

Doświadczanie Narodzin w Miłości

fragment filmu
THE BIRTH AS WE KNOW IT - ELENY TONETTI-VLADIMIROWEJ - dostepny w Polsce http://www.shantala.pl/ - serdecznie rekomenduję:)
Doświadczanie Narodzin w Miłości
Nie musimy rodzić w bólach…możemy tworzyć Nowe Światy, Nowe Życie, Nowych Siebie z miłością, w harmonii i zaufaniu…
Podczas warsztatu wprowadzam Cię w przestrzeń bardzo inteligentnego pola narodzin, w którym odbywa się akt kreacji. Mając dostęp do tej pierwotnej energii możesz świadomie przeinstalować ,,swój podświadomy program", zmienić świadomie wzorzec i ugruntować go w ciele aktywując informacje, które pragniesz wnieść do swojego życia....Jedyny prawdziwy powód, dla którego zdecydowałiśmy się żyć tu teraz to miłość - wysoce inteligentne pole, do którego masz dostęp, jeśli taka twoja wolna wola...

Według fizyki kwantowej pod mikroskopem jesteśmy płynącym źródłem energii zawartym hologramie naszych wyobrażeń, często zahipnotyzowanym na alienację, odłączenie…nie jest to konieczne…zatem zapraszam do przyjemnego eksplorowania wewnętrznej PUSTKI, aby narodzić się na NOWO DLA SIEBIE, DLA SWOJEGO DZIECKA, DLA ŚWIATA. Jesteśmy z Boskiego impulsu….stoi za nami nieskończona armia przodków. Stadion jest zapełniony…czeka na Twoje zwycięstwo…możesz wygrać…możesz zobaczyć swoje zwycięstwo. AMOR OMNIA VINCIT. Jesteś w swojej Prawdziwej Naturze Miłością:)
warsztat 13-14.11.2010 i sesje indywidualne

przypis z artykułu o pobycie Eleny Tonetti-Vladimirowej w Polsce
Nasze najwcześniejsze doświadczenia z okresu ciąży, porodu i pierwszych lat życia zostają zapisane w układzie limbicznym (koordynującym czynności układu somatycznego i autonomicznego oraz powstawanie stanów emocjonalnych) w postaci wzorców, które składają się na naszą „strefę bezpieczeństwa” – zakres doświadczeń, z którymi czujemy się oswojeni i bezpieczni nawet jeśli mają one charakter traumatyczny. O ile wzorce te nie zostaną uświadomione i uzdrowione, nieświadomie odtwarzamy je przez całe życie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak z porażki codziennego życia odkryć prawdziwy diament?

Przypomnij sobie ten moment, kiedy poczułaś, że świat usuwa Ci się z pod nóg. Chodzi mi o takie sytuacje, w których dominuje stres. Czujesz się zagoniona w kozi róg. Może uświadomiłaś sobie, że obracasz się w tzw. błędnym kole. Jak z niego wyjść? - zastanawiałaś się, bo miałaś niezwykłą okazję przekroczyć linię tzw. strefy komfortu. Wyjść z Siebie i stanąć obok.:))

Tak stanąć obok i przyjrzeć się z dystansem na to, co się w Tobie odgrywa.
Dodajmy, że już wiesz, ile sytuacji tak naprawdę, mówi Ci wiele o Tobie.
Jesteś świadoma i bierzesz odpowiedzialność za swoje emocje i decyzje w Życiu.

A teraz przypomnij sobie lub wyobraź sobie, że wszystko się dobrze układa w Twoim życiu. Do tego jest tak, jak bardzo chcesz, aby było i czujesz codziennie wdzięczność dla Siebie i dla Świata.
Jeśli w tym momencie, jest Ci trudno sobie przypomnieć, to udawaj:) wyobraź sobie, że mogłoby być zupełnie inaczej: czyli jak?


Oczywiście marzysz o tym, aby czuć się jak najlepiej, czyż nie?

Jak wykorzystać te …

Sekretna poranna praktyka akceptacji

Sekretna poranna praktyka akceptacji
Tę praktykę możesz zrobić o każdej porze dnia. Potrzebujesz tylko siebie i jedną lub dwie, no może 5 minut, które wpłyną na całe Twoje życie. Gotowa? - przeczytaj, poczuj i oddychaj...
,, Dzisiaj rano wstałaś i zauważyłaś, jak się czuło Twoje ciało?Jak się czuła Twoja twarz, brzuch, stopy?
Spytałaś się, czego one potrzebują?
Czy Twoje ciało miało okazję poczuć się zaakceptowane i słuchane?
A może inaczej przywitałaś się ze swoim ciałem?
Przypomnij sobie. Od tego jak się budzimy bardzo wiele zależy.
Śpisz, powoli czujesz, że się przebudzasz. Przypomnij sobie ten moment i wyobraź sobie, że to się dzieje teraz!
Zauważ swój oddech.
Poczuj, że ten oddech wita się z Twoim boskim ciałem od środka, czule, uważnie...
Masz okazję wysłać najsłodsze pocałunki sobie na dzień dobry! Wypełnić się miłością od środka. Kilka soczystych, zmysłowych oddechów posyłasz teraz do różnych cząstek Twojego ciała.
W końcu budzi się w Tobie nowe życie każdego dnia.
Wyobraź sobie przez naj…

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju

Endorfina i oksytocyna zapraszają do Raju. ,,Emocje i myśli mają na nas tak ogromny wpływ, ponieważ są fizycznie połączone z ciałem poprzez układ odpornościowy, dokrewny i centralny układ nerwowy. Wszystkie emocje, nawet te stłumione i niewyrażone, mają fizyczne następstwa. Niewyrażone emocje zwykle ,,pozostają” w ciele jak małe, tykające bomby zegarowe – są chorobą w inkubacji” – pisze dr. Christiane Northrup w ,, Ciało kobiety, mądrość kobiety –jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie. Czy możemy sobie wyobrazić dobre, w pełni satysfakcjonujące miłosne uniesienie bez dobrych myśli i pozytywnych emocji? Jak to się dzieje, że czujemy radość, entuzjazm, przyjemny dotyk? W zasadzie rozważania te nie miałyby sensu, gdyby nie druga strona medalu, czyli nastrój depresyjny, zniechęcenie, czy irytacjapoczucie izolacji… Pełen koktajl uczuć jaki towarzyszy nam w życiu ma jeszcze swoje duchy opiekuńcze w postaci hormonów, które uwalniają się w naszym ciele w zależności od naszych ba…